МЕДИУМСКА ПРОДУКЦИЈА И УСЛУГИ ЗА ДИГИТАЛНИ МЕДИУМИ

Кат Медиа е комплетна медиумско-продукциска куќа, составена од креативци и инжењери со повеќе од 20 годишно искуство во индустријата. Како медиумска продукциска куќа, ние сме добро запознаени со аудио и видео проекти, како за радио така и за телевизија. Дополинително, добро ни се познати потребите на нашите клиенти, поради тоа нудиме комплетно решение за нивните онлајн потреби.

https://cutmedia.mk/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_video.svg

ВИДЕО И АУДИО ПРОДУКЦИЈА

Со повеќе од 20 годишно искуство во аудио и видео продукција, ние имаме создадено голем број телевизиски емисии, музички видео записи, реклами… Дополнително на нашето телевизиско искуство, исто така нудиме услуги од аудио продукциски карактер за радио.

Прикажи Повеќе
https://cutmedia.mk/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/software_pen_remove.svg

ДИЗАЈН И РАЗВОЈ

Нашиот тим е составен од високо квалификувани и искусни креативци, кои може да Ви помогнат со дизајнот и развојот на идентитетот на вашиот бренд. Дополнително нудиме услуги и за дигиталните медиуми како развој и дизајн за вашите онлајн проекти.

Прикажи Повеќе
https://cutmedia.mk/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_world.svg

ДИГИТАЛЕН МЕДИА МАРКЕТИНГ

Пораката која Вашиот бренд ја испраќа до потенцијалните клиенти онлајн, e вредна исто како и онаа која ја испраќате преку радио или телевизија. Затоа ние Ви нудиме целосно менаџирање на Вашето онлајн присуство, вклучувајќи ги и социјалните медиуми.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ

КОНТАКТ

Доколку имате било какво прашање слободно контактирајте не преку емаил адресата наведена подоле, или контакт формата од десната страна. Ветуваме дека ќе Ви одговориме во најбрз можен рок.

1000 Скопје, Р. Македонија
info (at) cutmedia.mk | contact (at) cutmedia.mk
Пон-Пет 8:00 – 17:00 / Саб 9:00 – 14:00

КОНТАКТ ФОРМА